آیا نیاز به بازدید چاه هست؟

Rate this item
(2 votes)

 آیا نیاز به بازدید چاه هست؟ در این مطلب می خواهیم در مورد سوالات متداولی که در زمینه ی تخلیه چاه برای مشتریان پیش می آید صحبت کنیم. این سوالات به شرح زیر می باشند:آیا نیاز به بازدید چاه هست؟

آیا چاه فاضلاب ، واقعا پر شده است؟

پر شدن فاضلاب نشانه هایی دارد از جمله اینکه این چاه ، چند سال است که تخلیه نشده است. برای پاسخ به این پرسش ابتدا باید به این پرسش ها پاسخ دهید تا پاسخ این سوال را متوجه شوید. اگر می خواهید بدانید که آیا چاه فاضلاب ، واقعا پر شده است یا خیر؟ به این پرسش ها پاسخ دهید.

 آیا جدیدا بوی بد فاضلاب در ساختمان می پیچد؟ آیا نیاز به بازدید چاه هست؟ تخلیه چاه

آیا نیاز به بازدید چاه هست؟

آیا گرفتگی توالت ( گرفتگی لوله ) پیش آمده و آب بالا زده و باز نمی شود؟ آیا نیاز به بازدید چاه هست؟

آیا نسبت در مقایسه با ماه ها و سالهای پیش ، حشرات موزی مثل سوسک در منزل بیشتر شده است؟

همه این موارد و موارد دیگر می تواند نشان از این باشد که فاضلاب در حال پر شدن است و یا کاملا پر شده. برای تشخیص دقیق تر بهتر است با افراد متخصص تکنوفن آریا مشورت کنید. متخصصین در محل حضور یافته و بصورت کاملا رایگان و شبانه روزی برای مشاوره در خدمت شما مشتریان عزیز هستند.(با شماره های سایت تماس بگیرید)

تخلیه چاه چه مدت طول می کشد و چه زمان هایی می توانیم در خدمت شما باشیم؟

همان طور که در پاسخ پرسش قبلی گفته شد ، بصورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان می باشد. هر زمانی که شما مناسب بدانید به سرعت در محل حضور خواهیم یافت.این کار معمولا بین ۱ الی ۲ ساعت طول می کشد. آیا نیاز به بازدید چاه هست؟

آیا چاه مجددا پر خواهد شد؟

اگر در دیواره ها و کف آن ، رسوب و لایه های رسوبی به وجود آمده باشد ، مجددا پر خواهد شد. ما در هنگام تخلیه ، بررسی خواهیم کرد و اگر نیاز به لایروبی و کف تراشی باشد ، حتما مشاوره خواهیم داد. لطفا برای دیدن اطلاعات بیشتر بر روی لایروبی فاضلاب کلیک کنید.

آیا نیاز به حفر چاه جدید وجود دارد؟

گاهی به دلیل فرسودگی بیش از حد چاه قدیم و یا عدم جذب آب توسط چاه پر شده ، نیاز به حفر چاه جدید است. آیا نیاز به بازدید چاه هست؟

 

آیا نیاز به بازدید چاه هست؟

 

 

 

آیا نیاز به بازدید چاه هست؟
آیا نیاز به بازدید چاه هست؟

 ما آماده عقد قرارداد با ارگانهای دولتی ، شرکت ها ، هتل و رستوران ها و مجتمع های مسکونی  آیا نیاز به بازدید چاه هست؟

تکنوفن