تعمیر کار پکیج

Rate this item
(2 votes)

تعمیر کار پکیج

توجه داشته باشید که برای سرویس پکیج و یا نصب پکیج وتعمیر  پکیج  کافی با ما در تماس باشید  تا بهترین خدمات  رو به شما عزیزان  ارایه بدهیم با تضمین کیفیت خدمات وبا نازلترین قیمت  از اینکه ما رو انتخاب می کنید  سپاسگزاریم  تکنو فن

در محل هایی که ارتفاع از سطح دریا بیشتر باشد به ازاء هر ۶۰۰ متر ارتفاع اضافی ۳۰% از ظرفیت حرارتی ناشی از احتراق کم می شود و در نتیجه همه دستگاه های احتراقی ظرفیت خروجی کمتری خواهند داشت.

اگر در شهری هستید که درجه سختی آب بالا است حتما از یک رسوب زدای مغناطیسی مناسب در مسیر ورودی آب سرد به دستگاه نصب کنید تا مانع رسوب گرفتن مبدل شود.

5- در انتخاب پکیج حواستان باشد سایز و مدلی را انتخاب کنید که متناسب با متراژ منزل تان باشد.

تعمیر کار پکیج

6- اگر دستگاه شما داخل منزل نصب می شود باید حتما دارای فن باشد. چون دستگاه های فن دار محفظه احتراق بسته است و اگر در معرض باد یا طوفان تاثیری بر عملکرد دستگاه نمی گذارد.

اما اگر پکیج تان را داخل منزل نصب می کنید همان نوع بدون فن مناسب شماست. البته بهتر است در این مورد از مشورت کارشناسان استفاده کنید.

7- هر واحد مسکونی متناسب با متراژش  مدل خاصی برایش مناسب است :

 

تعمیر کار پکیج
تعمیر کار پکیج

 – تا زیر بنای 240 متر مربع: میزان آب دهی یک پکیج دیواری 24 کیلو وات ( 24000 وات )، 7 لیتر در دقیقه آب 50 درجه سانتی گراد است که برای منزل مسکونی معمولی با یک حمام و یا یک سرویس بهداشتی و آشپزخانه مناسب است.

– تا زیر بنای 280 متر مربع: میزان آب دهی یک پکیج دیواری 28 کیلووات ( 28000 وات )، 8 لیتر در دقیقه آب 50 درجه سانتی گراد است که برای منزل مسکونی با یک حمام و یک سرویس بهداشتی و آشپزخانه مناسب است. اما برای منزل مسکونی که دو حمام و یک سرویس بهداشتی و

آشپزخانه دارد مناسب نیست.

تعمیر کار پکیج


– تا زیر بنای 300 متر مربع: میزان آب دهی پکیج دیواری 35 کیلووات ( 35000 وت )، 10 لیتر در دقیقه آب 50 درجه سانتی گراد است که برای واحدی با 2 حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه مناسب است.

8- اگر از پکیج دیواری دودکش دار استفاده می کنید توجه داشته باشید که:

– قطر لوله دود کش برای استفاده حتما باید 15 سانتی متر باشد.

– هر وسیله گاز سوز باید شیر گاز مستقل و یک دودکش مستقل داشته باشد تا مکش دود به خوبی صورت بگیرد.

– اگر قسمتی از لوله دودکش در فضای آزاد قرار بگیرد، باید آن قسمت را با عایق پشم شیشه عایق کرد، چون اگر بدنه دودکش در اثر تماس با هوای محیط سرد شود، دودی که از آن عبور کرده سرد می شود و تخلیه به سختی صورت می گیرد. در نتیجه کشش دود کش کم شده و دود تخلیه نمی

شود و در نهایت سنسور عمل می کند و پکیج خاموش می شود.

– فاصله از کلاهک تعدیل دستگاه تا کلاهک تعدیل پشت بام ( ارتفاع عمودی دودکش ساختمان ) در همه پکیج های دیواری باید حداقل حدود 4 متر باشد.

– طول لوله افقی دودکش نباید از 20 سانتیمتر بیشتر باشد . این لوله باید دارای شیب مناسب و مثبت به سمت بالا باشد.

– اگر از پکیج دیواری دودکش دار استفاده می کنید، باید انتهای لوله دودکش در پشت بام به شکل اچ باشد (نکات مهم در هنگام نصب دودکش)

– اگر  هر کدام از شرایط  گفته شده را نداشتید نباید از دستگاه دودکش دار استفاده کنید. در این مواقع کارشناس باید به شما پکیج فن دار را توصیه کند.

تعمیر کار پکیج

 

تعمیر کار پکیج
تعمیر کار پکیج
تکنوفن