چرا پکیج شوفاژ دیواری ؟

Rate this item
(1 Vote)

چرا  پکیج شوفاژ دیواری ؟

در این مطلب سعی داریم از پکیج دیواری حرف بزنیم و از مزایایش بگوییم . اگر در جستجوی وسیله گرمایشی مناسب هستید و یا در خریدن پکیج تردید دارید این مطلب می تواند به شما کمک کند.

بی شک برای آن هایی که به دنبال تکنولوژی و متدهای روز  و آسایش هستند پکیج های دیواری از بهترین تکنولوژی های روز است. اگر از خانم های خانه دار امروزی از بهترین فناوری روز دنیا سوال کنید قطعا از پکیج های دیواری به عنوان بهترین فناوری های این دوره می گویند. چون زحمت دود و

کثیفی و جابه جا کردن لوله و بخاری و خیلی چیزهای را دیگر از دوششان برداشته است. سرویس پکیج

پکیج شوفاژ دیواری

چرا  پکیج شوفاژ دیواری ؟

البته چون انسان همیشه از بدو تولدش تا جوانی و پیری اش به دنبال آسایش بوده است همیشه از امکاناتی که کار را برایش راحت تر می کند استقبال گرمی کرده و همین میل به رفاه بوده است که انسان کم کم از کرسی های آتشی و برقی خداحافظی کرده  و امروزه نیز از بخاری و شوفاژ های

معمولی فاصله گرفته است.


مزایا پکیج شوفاژ دیواری :

 

چرا  پکیج شوفاژ دیواری ؟
چرا پکیج شوفاژ دیواری ؟مزیت هایی که  انواع پکیج ها از جمله پکیج دیواری با سایر سیستم های گرمایشی هوا مانند شوفاژخانه و بخاری دارد شامل موارد زیر می شود:

چرا  پکیج شوفاژ دیواری ؟

1- یکی از مهم ترین مزایای  پکیج شوفاژ دیواری ایمنی آن  نسبت به سایر رقیبانش می باشد. شاید اطلاع  داشته باشید که  پکیج های شوفاژ با جریان آب گرم کار می کنند و  دمای محیط را  از این طریق  بالا می برند به همین علت خبری از  مشکلات و مسایل بخاری و شوفاژ خانه را ندارد.

همانطور  که می دانید بخاری دارای خطر نشت منو اکسید کربن از مجراهای دودکش و نشت گاز و خطر انفجار است مواردی که در پکیج وجود ندارد.

2-  از لحاظ هزینه باید بگوییم هر چند قبض های آب مصرفی در این پکیج رقم پایینی را نشان نمی دهد اما اولاً پکیج ها این قابلیت را  دارند که همه ساکنان واحدهای یک ساختمان بتوانند شرایط دمای هوا و دمای آب گرم واحد را به طور دلخواه و مستقل از دیگر واحدها تنظیم کنند. از طرفی گرمای

تولید شده در این سیستم  نیز به هدر نمی رود و در حمام و آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد.

3- در پکیج شوفاژ خبری از مسیر طولانی لوله کشی و اتلاف گرما و انرژی نیست. از نظر تعمیرات و نگهداری هم پکیج نسبت به سیستم هایی مانند گرمایش از کف و شوفاژخانه های مرکزی راحت تر است.

علاوه بر این پکیج مزایای دیگری نیز دارد که به صورت موردی در ادامه مطرح می کنیم:

– امکان کنترل سیستم در داخل ساختمان

– عدم هزینه شارژ ماهانه و تعمیر و نگهداری

– سهولت در نصب ، راه اندازی ، سرویس و نگهداری

– راندمان بالاتر نسبت به موتور خانه مرکزی

– امنیت بالاتر بخاطر و جود سنسورهای آب گرم مصرفی و شوفاژ و سنسور دود و …….

– عدم اشغال فضای مفید در ساختمان ها

– ابعاد کوچک، تقریبا به اندازه یک دستگاه آبگرمکن دیواری معمولی

– تنظیم دما به میزان دلخواه

– تامین آب گرم دائم و فراوان در کمترین زمان و جلوگیری از اتلاف انرژی

– هر زمان که شما به آب گرم نیاز داشته باشید دستگاه روشن می شود و در مواقع دیگر خاموش است

– عملکرد مطمئن (تامین گرمایش واحدهای مسکونی تا متراژ حداکثر 350 متر مربع به صورت کامل )

– کارکرد آرام و بدون صدا

– راندمان حرارتی بالا همزمان با صرفه جویی در مصرف سوخت

قطعا با خواندن مزایای بالا دیگر تردید تان از بین رفته است و تصمیمتان را برای خرید و نصب پکیج دیواری گرفته اید. اگر این طور است پیشنهاد می کنیم  به نکات زیر در خرید پکیج تان دقت کنید تا تجربه شیرین تری از این وسیله گرمایشی داشته باشید.

1-  دقت کنید که فشار آب شهر در محل نصب پکیج دیواری باید حد اقل ۱ و حد اکثر ۳٫۵ اتمسفر باشد در غیر این صورت با مشکل مواجه می شوید.

2-  در صورتی که قسمتی از مسیر دودکش پکیج دیواری، به صورت افقی (بیش از ۳۰ سانتی متر) حرکت داشته باشد، باید حتما از پکیج های فن دار استفاده کنید. در این مورد به هیچ عنوان از دستگاه بدون فن استفاده کنید.

3-  اگر محل نصب پکیج دیواری گاز سوز در بالکن یا فضای باز است باید از وزش مستقیم باد یا جریان تند هوا محفوظ شده باشد .

4-  با توجه به هد پمپ سیر کولاتور در دستگاه های پکیج گرمایشی، حداکثر طول لوله کشی افقی آب برای رادیاتور های شوفاژ حدود ۳۵ متر باید باشد .

ظرفیت حرارتی پکیج های دیواری و زمینی با قدرتی از ۲۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ وات بر ساعت ساخته میشوند و آنها را مناسب برای واحد های مسکونی از ۶۰ تا ۳۵۰ متر مربع با ظرفیت های ۲۰ تا ۳۵ هزار وات بر ساعت در نظرگرفته اند .

چرا  پکیج شوفاژ دیواری ؟

تکنوفن